środa, 2 września 2015

Nasza Gruzja, Sakartvelo, Peter's Guest House, Noclegi w naszym domu

Nasz polski dom w Gruzji oferuje turystom pokoje gościnne. Odwiedza nas dużo gości. Przede wszystkim są to turyści z Polski.

Polacy w naszej kuchniW słoneczny poranek życie turystyczne wre na tarasie


Od lewej: Michał, Ula, Tequila i Bob Zatrzymują się także u nas ludzie z innych krajów. Nasi goście szybko czują się w naszym domu jak u siebie. Tanie noclegi w pokojach z łazienkami są argumentem dla turystów do zatrzymania się w polskim guest housie w Gruzji. Przygotowaliśmy na potrzeby turystów dużą kuchnię, w której skupia się życie naszego Peter's Guest House. Najbardziej lubimy wieczorne rozmowy z naszymi gośćmi przy lampce wybornego, gruzińskiego wina. Trwają one do późnych godzin nocnych. My cieszymy się, że będąc daleko od Polski możemy spotkać się z rodakami, porozmawiać i dowiedzieć się, co ciekawego wydarzyło się w Polsce. Czasami czujemy się tak, jakbyśmy wcale z kraju nie wyjechali. Nasi goście natomiast mogą uzyskać od nas rzetelne informacje na temat podróżowania i życia w Gruzji. Podpowiadamy im jakich cen powinni się spodziewać za konkretne towary i usługi, gdzie warto pojechać, jak zaplanować czas pobytu w Gruzji, aby zobaczyć możliwie dużo i nie wrócić do domu bardziej zmęczonym niż przed wyjazdem, gdzie warto zatrzymać się na nocleg i czego posmakować w tym pięknym kraju.
Jak widać wszyscy mamy satysfakcję z tego, że możemy się spotkać, poznać i wymienić doświadczeniami. Odwiedzają nas cudowni ludzie. Jesteśmy dumni z naszych rodaków. Często słyszymy od właścicieli innych guest house-ów, że polscy turyści są bezproblemowi i bardzo przyjaźni. Aż serce rośnie.
Tak trzymajcie!!!
Sighnaghi jest małym miasteczkiem. Jego mieszkańcy nas znają i często o nas opowiadają polskim turystom. Wówczas oni odwiedzają nasz dom i gratulują nam pomysłu i odwagi. A my uważamy, że to nasi goście są dla nas największym wsparciem i dowodem na to, że warto czasem zmienić coś w swoim życiu. 
Bardzo wam wszystkim dziękujemy za słowa wsparcia w realu i na forach internetowych. 

Serdecznie zapraszamy do pięknej Kachetii, do klimatycznego Sighnaghi, do naszego Peter's Guest House, do kontaktu z nami:

 celina.wasilewska63@gmail.com 

nr tel.   +995 599 22 19 63  - polski, rosyjski, angielski (Polish, 
Russian, English)

Zapraszamy do polubienia nas na: https://www.facebook.com/peterguesthouse

Rezerwować można też tutaj 

Cdn.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz