piątek, 10 lipca 2015

Nasza Gruzja, Sakartvelo, Peter's Guest House, Wycieczki po Gruzji,

Peter's Guest House serdecznie zaprasza turystów z całego świata. Gruzja jest krajem pięknym, ma dużo do zaoferowania dla turystów, Gruzini są przyjaźni i otwarci, chętni do pomocy i współpracy.
Nasz dom w Sighnaghi oferuje pokoje gościnne dla turystów. Każdy pokój posiada łazienkę. Na życzenie przygotujemy śniadanie lub kolację.

Widok z Sighnaghi na dolinę Alazani i Kaukaz


Jednodniowe wycieczki po Kachetii w Gruzji.

Oferujemy również jednodniowe wycieczki po Kachetii oraz kilkudniowe po całej Gruzji.
Kachetia to region słynący z wybornego wina, które wytwarza się tutaj od niepamiętnych czasów, to winnice, które w Gruzji są od wieków. W zabytkowych, starych winiarniach można zobaczyć i dowiedzieć się o domowym sposobie produkcji wina i czaczy.
W nowoczesnej fabryce przewodnik pokaże całą technologię produkcji tych trunków. Zwiedzanie połączone jest z bezpłatną degustacją.

Muzeum wina w Velistsikhe

Muzeum wina w Velistsikhe


Fabryka wina w Kvareli

Fabryka wina w Kvareli

Kachetia to również monastyry, miejsca kultu religijnego mieszkańców. Można obejrzeć monastyr w Gremi, Nekresi, Gurjani, które położone na dużych wysokościach zapewniają zwiedzającym dodatkowo przepiękne widoki.

Gremi

Organizujemy również wyjazdy do David Goredje, Alaverdii i parku narodowego Lagodekhi.

David Goredje

Alaverdi


Kilkudniowe wycieczki po Gruzji.

Kilkudniowe wycieczki po Gruzji są organizowane dla grup nie mniejszych niż 6 osób. Zapewniamy noclegi i na życzenie śniadania oraz kolacje. Trasy wycieczek obejmują takie miejsca jak Kazbegi, Gori, Uplistsiche, Borjomi, Wardzia, Batumi, Gonio, Mestia, Tbilisi.

Kazbegi


Tbilisi


Skalne miasto w Uplistsikhe


Plaża w Batumi

 Co oferujemy w programie kilkudniowych wycieczek po Gruzji?

Bierzemy również pod uwagę sugestie grupy i dostosowujemy trasę oraz tempo zwiedzania do potrzeb grupy. Zapewniamy kierowcę i samochód. Kierowca mówi po angielsku i rosyjsku ( również po gruzińsku) jest do dyspozycji podczas całej wycieczki. Program wycieczki obejmuje też udział w prawdziwej, gruzińskiej suprze, podczas której toasty wygłasza tamada, a na stole królują gruzińskie dania i wino oraz czacza. Imprezę ubarwią śpiewane przez Gruzinów ludowe pieśni.
Pobyt w tym pięknym kraju zostaje długo w pamięci. Wielu turystów wraca tutaj po raz kolejny, a niektórzy, tak jak my, podejmują decyzję o zamieszkaniu w tej nazywanej przez wielu "małej Szwajcarii".
Zapraszamy serdecznie. Czas spędzony w Gruzji to wyśmienita zabawa, piękne krajobrazy i przyjaźń, która trwa przez wiele lat.


Zpraszamy do Sighnaghi, do naszego Peter's Guest House, do kontaktu z nami.

celina.wasilewska63@gmail.com    +995 599 22 19 63  - polski, rosyjski, angielski (Polish, Russian, English)

Zapraszamy do polubienia naszej strony https://web.facebook.com/peterguesthouse


Cdn.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz